Ceyda Düvenci ile büyük aşk yaşamıştı. Kaan Girgin’in son hali ortaya çıktı

Kaan Girgin, “Bay Pardon” lakabıyla tanınan ve 90’ların başında “Ayrı Dünyalar” dizisiyle ün kazanan bir aktördür. 1996’da “Gözlerinde Son Gece” dizisinde Türkan Şoray ile birlikte rol almıştı.

2000’lerin başında TRT’de yayınlanan “Dikkat Bebek Var” dizisinde Ceyda Düvenci ile birlikte kamera karşısına geçmişti.

90’lar ve 2000’lerde genç kızların hayranı olduğu yakışıklı aktör, bu dönemde Ceyda Düvenci ile yaşadığı büyük aşkla gündeme gelmiş ve iki yıl süren evlilikleri olmuştu.

En son “Kurtlar Vadisi Pusu” dizisinde görünen Kaan Girgin, şimdilerde magazin dünyasından ve ekranlardan uzak bir yaşam tercih ediyor.

Zamanın etkisiyle kilo alması ve saçlarının dökülmesiyle dikkat çeken Girgin, bir zamanların yakışıklı oyuncusunun değişimini gözler önüne seriyor.

1967 yılında Ankara’da doğan Kaan Girgin, Ankara Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olmuştur. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Şehir Tiyatroları’nda çalışmaya başlamış ve bir banka reklamıyla şöhrete adım atmıştır.

“Bay Pardon” olarak hafızalarda yer edinen Girgin, “Ayrı Dünyalar” dizisiyle popülerliğinin zirvesine ulaşmıştır.

İlk evliliğini balerin Canan Yakacık ile yapan ve bu evlilikten bir oğlu olan Girgin, daha sonra eşiyle yollarını ayırmıştır.

Ceyda Düvenci ile “Dikkat Bebek Var” dizisindeki başrol paylaşımı, ikilinin arasındaki ilişkinin aşka dönüşmesine ve 2000 yılında evlenmelerine yol açmıştır.

Ancak çiftin evliliği 2002 yılında sona ermiştir. Kaan Girgin, 2006’da “Dabbe” filmiyle sinemaseverlerin karşısına çıkmış ve oyunculuğunun yanı sıra yakışıklılığıyla da dikkat çekmiştir. Ancak son görünümüyle hayranlarını şaşırtan Girgin, “yıllar ona da acımamış” yorumlarına neden olmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x